Lýsing
White jug with handle made of porcelain. With filigree relief. Dishwasher safe and microwaveable.
12.402 kr. – 14.151 kr.Price range: 12.402 kr. through 14.151 kr.
White jug with handle made of porcelain. With filigree relief. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 9.1 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 200 ml, 5x9.1 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Buffet > Jugs > Milk jugs;Tableware > Jugs > Milk jugs |
| Nafn | Jug Menuett with handle |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10013608 |
| Hæð | 9.8 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 250 ml, 5.6x9.8 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Jugs > Milk jugs;Buffet > Jugs > Milk jugs |
| Nafn | Jug Menuett with handle |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10013087 |
