Lýsing
White porcelain jug in different sizes. Simple, timeless shape. Dishwasher safe and microwaveable.
White porcelain jug in different sizes. Simple, timeless shape. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 30 ml, 4.5x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Jugs > Milk jugs;Buffet > Jugs > Milk jugs |
| Nafn | Jug Base without handle |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10082977 |
| Hæð | 7 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 150 ml, 8x7 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Jugs > Milk jugs;Buffet > Jugs > Milk jugs |
| Nafn | Jug Base without handle |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10082978 |
