Lýsing
Insert frame made of solid oiled oak. Simple assembly. VEGA design. Stackable and combinable. Food safe. Not suitable for dishwasher.
Insert frame made of solid oiled oak. Simple assembly. VEGA design. Stackable and combinable. Food safe. Not suitable for dishwasher.
| Hæð | 1.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 36 cm |
| Lengd | 28.9 cm |
| Litur | oak |
| Stærð | size GN 1/2, 28.9x36x1.5 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Torresso |
| Nafn | Insert frame Torresso GN 1/2 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30051438 |
