Lýsing
Hygiene protection wall made of high-quality 3 mm thick perspex. Toolless assembly through simple plug-in system. Very stable.
Hygiene protection wall made of high-quality 3 mm thick perspex. Toolless assembly through simple plug-in system. Very stable.
| Hæð | 75 cm |
|---|---|
| Breidd | 100 cm |
| Litur | transparent |
| Stærð | 100x75 cm (WxH) |
| Flokkar | Protective products > Hygiene protection walls |
| Nafn | Hygiene protection wall Naro |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30089544 |
