Lýsing
Practical hygiene bag dispenser made of 18/10 stainless steel with a matt silver finish. Easy to mount thanks to pre-drilled holes. Delivery includes mounting material. Order matching hygiene bags at the same time.
Practical hygiene bag dispenser made of 18/10 stainless steel with a matt silver finish. Easy to mount thanks to pre-drilled holes. Delivery includes mounting material. Order matching hygiene bags at the same time.
| Hæð | 13.6 cm |
|---|---|
| Breidd | 8.4 cm |
| Litur | stainless steel |
| Stærð | 8.4x13.6x2.6 cm (WxHxD) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bathroom > Hygiene products > Hygiene bags |
| Nafn | Hygiene bag dispenser Brooklyn |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 10079188 |
