Lýsing
Noble looking door hangers made of polyester in felt look. Printed on both sides in four languages (GB/D/F/ES), PLEASE DO NOT DISTURB / PLEASE CLEAN ROOM.
2.647 kr.
Noble looking door hangers made of polyester in felt look. Printed on both sides in four languages (GB/D/F/ES), PLEASE DO NOT DISTURB / PLEASE CLEAN ROOM.
| Breidd | 8 cm |
|---|---|
| Lengd | 24 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | 24x8 cm (LxW) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel room equipment > Door signs |
| Nafn | Hotel door hanger Alpin GB/D/F/ES |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30128233 |
