Lýsing
Classic coat hanger made from lotus wood. The hotel coat hanger has a skirt notch. The hanger hook can be rotated through 360°.
8.904 kr. – 10.176 kr.Price range: 8.904 kr. through 10.176 kr.
Classic coat hanger made from lotus wood. The hotel coat hanger has a skirt notch. The hanger hook can be rotated through 360°.
| Hæð | 23 cm |
|---|---|
| Lengd | 44.5 cm |
| Litur | mahogany |
| Stærð | 44.5x23 cm (LxH) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel room equipment > Coat hangers |
| Nafn | Hotel coat hangers Cimbrio |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 10081909 |
| Hæð | 23 cm |
|---|---|
| Lengd | 44.5 cm |
| Litur | natural |
| Stærð | 44.5x23 cm (LxH) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel room equipment > Coat hangers |
| Nafn | Hotel coat hangers Cimbrio |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 10081900 |
