Lýsing
Stainless steel, rustproof. Suitable for dishwashers.
Stainless steel, rustproof. Suitable for dishwashers.
| Breidd | 3.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 7.1 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | 7.1x3.2 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > Kitchen helpers > Rails & Bars |
| Nafn | Hooks Caja |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30018121 |
