Lýsing
Herb scissors with 5 blades, made from polished stainless steel. Cuts herbs precisely and quickly. 5 holes of various shapes and sizes in the handle make it easy to strip leaves from stalks. Includes cleaning comb. Suitable for dishwashers.
2.912 kr.
Herb scissors with 5 blades, made from polished stainless steel. Cuts herbs precisely and quickly. 5 holes of various shapes and sizes in the handle make it easy to strip leaves from stalks. Includes cleaning comb. Suitable for dishwashers.
| Hæð | 1.9 cm |
|---|---|
| Breidd | 7.6 cm |
| Lengd | 20 cm |
| Litur | basswood green |
| Stærð | 20x7.6x1.9 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Kitchen > Kitchen helpers > Kitchen scissors |
| Nafn | Herb scissors Kräuter-Fee with cleaning comb |
| Vörumerki | Westmark |
| Vörunúmer | 30128249 |
