Lýsing
100% cotton. Weight approx. 500 g/m². Walk terry towel in check design. Noble, soft and elegant. The terry in high quality, specially developed for the extreme requirements of the hotel industry. Personalization possible.
100% cotton. Weight approx. 500 g/m². Walk terry towel in check design. Noble, soft and elegant. The terry in high quality, specially developed for the extreme requirements of the hotel industry. Personalization possible.
| Breidd | 50 cm |
|---|---|
| Lengd | 100 cm |
| Litur | anthracite |
| Stærð | 50x100 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Hand towels;Hotel supplies > Terry > Hand towels |
| Nafn | Hand towel Karos |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30001882 |
| Breidd | 50 cm |
|---|---|
| Lengd | 100 cm |
| Litur | burgundy |
| Stærð | 50x100 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Hand towels;Hotel supplies > Terry > Hand towels |
| Nafn | Hand towel Karos |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 10074626 |
