Lýsing
100% cotton. Weight approx. 450 g/m². Single-ply terry guest towel in durable quality, absorbent and soft. A hotel classic in white, available without border. Personalization possible.
2.637 kr.
100% cotton. Weight approx. 450 g/m². Single-ply terry guest towel in durable quality, absorbent and soft. A hotel classic in white, available without border. Personalization possible.
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 30x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Terry > Guest towels;Textiles > Terry > Guest towels |
| Nafn | Guest towel Classico without border |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30045263 |
