Lýsing
Gourmet grater with 2-way cutting edge. Stainless steel. Ergonomic soft-touch handle, wide grating surface and razor-sharp blade. Ideal for Parmesan cheese, apples, carrots, zucchinis, chocolate and hard butter. With non-slip rubber base.
Gourmet grater with 2-way cutting edge. Stainless steel. Ergonomic soft-touch handle, wide grating surface and razor-sharp blade. Ideal for Parmesan cheese, apples, carrots, zucchinis, chocolate and hard butter. With non-slip rubber base.
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Breidd | 7.5 cm |
| Lengd | 31.5 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 31.5x7.5x3 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Kitchen > Kitchen helpers > Kitchen graters & Mandolin slicers |
| Nafn | Gourmet grater Ribbon |
| Vörumerki | Microplane |
| Vörunúmer | 30222621 |
