Lýsing
Gourmet coarse grater made of stainless steel with ergonomic soft-touch handle. Wide grating surface and razor-sharp blade. Ideal for cheese, carrots, ginger root, coconut and horseradish root. With non-slip rubber base.
Gourmet coarse grater made of stainless steel with ergonomic soft-touch handle. Wide grating surface and razor-sharp blade. Ideal for cheese, carrots, ginger root, coconut and horseradish root. With non-slip rubber base.
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Breidd | 7.5 cm |
| Lengd | 31.5 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 31.5x7.5x3 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Kitchen > Kitchen helpers > Kitchen graters & Mandolin slicers |
| Nafn | Gourmet grater Coarse |
| Vörumerki | Microplane |
| Vörunúmer | 30222723 |
