Lýsing
GN tray made of 18/0 chrome stainless steel. Stackable and suitable for dishwasher.
GN tray made of 18/0 chrome stainless steel. Stackable and suitable for dishwasher.
| Breidd | 32.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | 53x32.5 cm (LxW) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Buffet > Buffet trays;Tableware > Serving tableware > Serving platters > Stainless steel platters;Buffet > Buffet platters > Stainless steel platters |
| Nafn | GN tray |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 20070091 |
