Lýsing
GN serving platter made of melamine in slate look. Rubber feet on the underside included. Stackable. Suitable for dishwasher. Can be used from -30°C to +70°C.
3.154 kr. – 13.197 kr.Price range: 3.154 kr. through 13.197 kr.
GN serving platter made of melamine in slate look. Rubber feet on the underside included. Stackable. Suitable for dishwasher. Can be used from -30°C to +70°C.
| Breidd | 17.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Afbrigði | 6 piece / Pack |
| Litur | black |
| Stærð | size GN 1/3, 32.5x17.5 cm (LxW) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Buffet > Buffet platters > Melamine platters;Tableware > Serving tableware > Serving platters > Melamine platters |
| Nafn | GN serving platter Ligera |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30018093 |
| Breidd | 26.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Afbrigði | 1 Piece |
| Litur | black |
| Stærð | size GN 1/2, 32.5x26.5 cm (LxW) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Buffet > Buffet platters > Melamine platters;Tableware > Serving tableware > Serving platters > Melamine platters |
| Nafn | GN serving platter Ligera |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30018091 |
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 26.5 cm |
| Afbrigði | 6 piece / Pack |
| Litur | black |
| Stærð | size GN 1/4, 26.5x16.2 cm (LxW) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Buffet > Buffet platters > Melamine platters;Tableware > Serving tableware > Serving platters > Melamine platters |
| Nafn | GN serving platter Ligera |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30018092 |
| Breidd | 32.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Afbrigði | 1 Piece |
| Litur | black |
| Stærð | size GN 1/1, 53x32.5 cm (LxW) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Buffet > Buffet platters > Melamine platters;Tableware > Serving tableware > Serving platters > Melamine platters |
| Nafn | GN serving platter Ligera |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30018090 |
