Lýsing
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers from the Basic range. Dishwasher safe. With spoon recess.
792 kr.
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers from the Basic range. Dishwasher safe. With spoon recess.
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 17.6 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/6, 17.6x16.2 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN lid 1/6 Smart with spoon recess |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30226224 |
