Lýsing
Lid for GN containers Profi made of 18/0 chrome stainless steel. Medium-weight, robust quality. Dishwasher safe.
Lid for GN containers Profi made of 18/0 chrome stainless steel. Medium-weight, robust quality. Dishwasher safe.
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 17.6 cm |
| Litur | stainless steel |
| Stærð | size GN 1/6, 17.6x16.2 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN lid 1/6 Profi |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30043718 |
