Lýsing
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers of the Basic range. Dishwasher safe. Without spoon recess.
660 kr.
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers of the Basic range. Dishwasher safe. Without spoon recess.
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 17.6 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/6, 17.6x16.2 cm (LxW) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN lid 1/6 Basic without spoon recess |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070069 |
