Lýsing
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers of the Basic range. Dishwasher safe. With silicone seal.
5.562 kr.
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers of the Basic range. Dishwasher safe. With silicone seal.
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 17.6 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/6, 17.6x16.2 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN lid 1/6 Basic with silicone seal |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070977 |
