Lýsing
Lid for GN containers Profi made of 18/0 chrome stainless steel. Medium-weight, robust quality. Dishwasher safe.
1.322 kr.
Lid for GN containers Profi made of 18/0 chrome stainless steel. Medium-weight, robust quality. Dishwasher safe.
| Breidd | 17.6 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.7 cm |
| Litur | stainless steel |
| Stærð | size GN 1/3, 32.7x17.6 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN lid 1/3 Profi with spoon recess |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30043726 |
