Lýsing
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers of the Basic range. Dishwasher safe. With spoon recess.
2.647 kr.
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers of the Basic range. Dishwasher safe. With spoon recess.
| Breidd | 32.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/1, 53x32.5 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN lid 1/1 Smart with spoon recess |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30226193 |
