Lýsing
Lid for GN containers Profi made of 18/0 chrome stainless steel. Medium-weight, robust quality. Dishwasher safe.
3.177 kr.
Lid for GN containers Profi made of 18/0 chrome stainless steel. Medium-weight, robust quality. Dishwasher safe.
| Breidd | 32.7 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | stainless steel |
| Stærð | size GN 1/1, 53x32.7 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN lid 1/1 Profi with spoon recess |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30043755 |
