Lýsing
GN drip tray made of transparent polycarbonate. Temperature-resistant from -40°C to +99°C, suitable for GN 1/1, GN 1/2, GN 1/3, GN 1/4 and GN 1/6. Food safe, dishwasher safe and microwaveable.
554 kr. – 925 kr.Price range: 554 kr. through 925 kr.
GN drip tray made of transparent polycarbonate. Temperature-resistant from -40°C to +99°C, suitable for GN 1/1, GN 1/2, GN 1/3, GN 1/4 and GN 1/6. Food safe, dishwasher safe and microwaveable.
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 17.6 cm |
| Litur | transparent |
| Stærð | size GN 1/6, 17.6x16.2 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers polycarbonate |
| Nafn | GN drip tray Bena |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070124 |
| Breidd | 17.6 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | transparent |
| Stærð | size GN 1/3, 32.5x17.6 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers polycarbonate |
| Nafn | GN drip tray Bena |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070122 |
| Breidd | 16.4 cm |
|---|---|
| Lengd | 26.5 cm |
| Litur | transparent |
| Stærð | size GN 1/4, 26.5x16.4 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers polycarbonate |
| Nafn | GN drip tray Bena |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070123 |
