Lýsing
GN container 1/6 made of transparent, food safe Tritan (copolyester). Shockproof and stackable. Operating range from -40 °C to +90 °C. With liter scale. Without bisphenol-A. Suitable for dishwasher.
1.534 kr. – 1.932 kr.Price range: 1.534 kr. through 1.932 kr.
GN container 1/6 made of transparent, food safe Tritan (copolyester). Shockproof and stackable. Operating range from -40 °C to +90 °C. With liter scale. Without bisphenol-A. Suitable for dishwasher.
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 17.6 cm |
| Litur | transparent |
| Stærð | size GN 1/6, 2.3 l, 17.6x16.2x15 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers tritan |
| Nafn | GN container Trigno 1/6 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30025784 |
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 17.6 cm |
| Litur | transparent |
| Stærð | size GN 1/6, 1.6 l, 17.6x16.2x10 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers tritan |
| Nafn | GN container Trigno 1/6 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30025785 |
