Lýsing
GN container 1/1 made of black, food-safe Tritan (copolyester). Shock-resistant and stackable. Application range from -40°C to +90°C. With liter scale. Without bisphenol A. Suitable for dishwasher.
5.191 kr. – 10.226 kr.Price range: 5.191 kr. through 10.226 kr.
GN container 1/1 made of black, food-safe Tritan (copolyester). Shock-resistant and stackable. Application range from -40°C to +90°C. With liter scale. Without bisphenol A. Suitable for dishwasher.
| Breidd | 32.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | black |
| Stærð | size GN 1/1, 20 l, 53x32.5x15 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers tritan |
| Nafn | GN container Nero 1/1 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30229370 |
| Breidd | 32.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | black |
| Stærð | size GN 1/1, 9 l, 53x32.5x6.5 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers tritan |
| Nafn | GN container Nero 1/1 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30229372 |
| Breidd | 32.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | black |
| Stærð | size GN 1/1, 13.3 l, 53x32.5x10 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers tritan |
| Nafn | GN container Nero 1/1 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30229368 |
| Breidd | 32.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | black |
| Stærð | size GN 1/1, 26.4 l, 53x32.5x20 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers tritan |
| Nafn | GN container Nero 1/1 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30229371 |
