Lýsing
Stainless steel, rustproof. Standardised dimensions, with practical stacking cam, dishwasher safe. Order our matching lids from the Basic range and GN dividers.
1.004 kr. – 1.852 kr.Price range: 1.004 kr. through 1.852 kr.
Stainless steel, rustproof. Standardised dimensions, with practical stacking cam, dishwasher safe. Order our matching lids from the Basic range and GN dividers.
| Breidd | 10.8 cm |
|---|---|
| Lengd | 17.6 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/9, 1 l, 17.6x10.8x10 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN container 1/9 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070922 |
| Breidd | 10.8 cm |
|---|---|
| Lengd | 17.6 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/9, 1.5 l, 17.6x10.8x15 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN container 1/9 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070923 |
| Breidd | 10.8 cm |
|---|---|
| Lengd | 17.6 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/9, 0.6 l, 17.6x10.8x6.5 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN container 1/9 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070921 |
