Lýsing
Stainless steel, rustproof. Standardised dimensions, with practical stacking cam, dishwasher safe. Order our matching lids from the Smart range and GN dividers.
Stainless steel, rustproof. Standardised dimensions, with practical stacking cam, dishwasher safe. Order our matching lids from the Smart range and GN dividers.
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 26.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/4, 2.85 l, 26.5x16.2x10 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN container 1/4 Smart |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30226222 |
