Lýsing
Stainless steel, rustproof. Standardized dimensions, with practical stacking cam, dishwasher safe. Order our matching lids from the Basic group and GN dividers.
Stainless steel, rustproof. Standardized dimensions, with practical stacking cam, dishwasher safe. Order our matching lids from the Basic group and GN dividers.
| Breidd | 17.6 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/3, 5.7 l, 32.5x17.6x15 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN container 1/3 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30261762 |
