Lýsing
Stainless steel, rustproof. Standardised dimensions, with practical stacking cam, dishwasher safe. Order our matching lids from the Basic range and GN dividers.
1.163 kr. – 3.972 kr.Price range: 1.163 kr. through 3.972 kr.
Stainless steel, rustproof. Standardised dimensions, with practical stacking cam, dishwasher safe. Order our matching lids from the Basic range and GN dividers.
| Breidd | 17.6 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/3, 1.5 l, 32.5x17.6x4 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN container 1/3 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070919 |
| Breidd | 17.6 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/3, 2.5 l, 32.5x17.6x6.5 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN container 1/3 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070049 |
| Breidd | 17.6 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/3, 0.9 l, 32.5x17.6x2 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN container 1/3 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070918 |
| Breidd | 17.6 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/3, 4 l, 32.5x17.6x10 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN container 1/3 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070052 |
| Breidd | 17.6 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/3, 7.8 l, 32.5x17.6x20 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN container 1/3 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070062 |
| Breidd | 17.6 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/3, 5.7 l, 32.5x17.6x15 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN container 1/3 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30260828 |
