Lýsing
Classic chair made of solid lacquered beech wood. Seat with natural rush wicker. Seat surface: 38×38 cm. Suitable for indoor use. Supplied assembled.
31.494 kr.
Classic chair made of solid lacquered beech wood. Seat with natural rush wicker. Seat surface: 38×38 cm. Suitable for indoor use. Supplied assembled.
| Hæð | 87 cm |
|---|---|
| Breidd | 40 cm |
| Litur | seat natural, base dark-brown |
| Stærð | 40x46x87 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Chairs > Wooden chairs |
| Nafn | Farmhouse chair Herakles 2 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30040532 |
| Hæð | 87 cm |
|---|---|
| Breidd | 40 cm |
| Litur | seat natural, base walnut |
| Stærð | 40x46x87 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Chairs > Wooden chairs |
| Nafn | Farmhouse chair Herakles 2 Basic |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30040530 |
