Lýsing
100% cotton. Weight approx. 340 g/m². Absorbent, durable walk terry face towel with a border of two stripes. In a bulk pack at an economy price.
100% cotton. Weight approx. 340 g/m². Absorbent, durable walk terry face towel with a border of two stripes. In a bulk pack at an economy price.
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Terry > Wash mitts;Textiles > Terry > Wash gloves |
| Nafn | Face towel Zelos |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30052832 |
