Lýsing
100% cotton. Weight approx. 550 g/m². Heavy, robust and soft single-ply face towels made of absorbent loop weave with smooth border strips. Hard-wearing and suitable for tumble drying.
2.382 kr. – 2.647 kr.Price range: 2.382 kr. through 2.647 kr.
100% cotton. Weight approx. 550 g/m². Heavy, robust and soft single-ply face towels made of absorbent loop weave with smooth border strips. Hard-wearing and suitable for tumble drying.
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | anthracite |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Terry > Wash mitts;Textiles > Terry > Wash gloves |
| Nafn | Face towel Olymp |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30129848 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Wash gloves;Hotel supplies > Terry > Wash mitts |
| Nafn | Face towel Olymp |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30129856 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Wash gloves;Hotel supplies > Terry > Wash mitts |
| Nafn | Face towel Olymp |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30129847 |
