Lýsing
100% cotton. Weight approx. 400 g/m². Walk terry face towel in plain colors. Durable and absorbent fabric for high demands at great conditions. Personalization possible.
1.852 kr. – 1.974 kr.Price range: 1.852 kr. through 1.974 kr.
100% cotton. Weight approx. 400 g/m². Walk terry face towel in plain colors. Durable and absorbent fabric for high demands at great conditions. Personalization possible.
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Terry > Wash mitts;Textiles > Terry > Wash gloves |
| Nafn | Face towel Mars |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30002171 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | blue |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Wash gloves;Hotel supplies > Terry > Wash mitts |
| Nafn | Face towel Mars |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 10033626 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | yellow |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Terry > Wash mitts;Textiles > Terry > Wash gloves |
| Nafn | Face towel Mars |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 10033631 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Wash gloves;Hotel supplies > Terry > Wash mitts |
| Nafn | Face towel Mars |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 10033624 |
