Lýsing
100 % cotton. Weight approx. 500 g/m². Twisted terry guest towel in high-quality, hard-wearing quality, particularly durable, developed in timeless, combinable natural colours. Personalisation possible.
3.962 kr. – 4.359 kr.Price range: 3.962 kr. through 4.359 kr.
100 % cotton. Weight approx. 500 g/m². Twisted terry guest towel in high-quality, hard-wearing quality, particularly durable, developed in timeless, combinable natural colours. Personalisation possible.
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 30x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Guest towels;Hotel supplies > Terry > Guest towels |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30261634 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | dark olive |
| Stærð | 30x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Guest towels;Hotel supplies > Terry > Guest towels |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30261632 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | light-grey |
| Stærð | 30x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Guest towels;Hotel supplies > Terry > Guest towels |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30261631 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | taupe |
| Stærð | 30x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Guest towels;Hotel supplies > Terry > Guest towels |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30261633 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | beige |
| Stærð | 30x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Guest towels;Hotel supplies > Terry > Guest towels |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30261630 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | anthracite |
| Stærð | 30x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Guest towels;Hotel supplies > Terry > Guest towels |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30261635 |
