Lýsing
100% cotton. Weight approx. 500 g/m². Twisted terry face towel in high quality, durable, Especially durable, developed in timeless, combinable natural tones. Personalization possible.
6.334 kr. – 7.394 kr.Price range: 6.334 kr. through 7.394 kr.
100% cotton. Weight approx. 500 g/m². Twisted terry face towel in high quality, durable, Especially durable, developed in timeless, combinable natural tones. Personalization possible.
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | beige |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Terry > Wash mitts;Textiles > Terry > Wash gloves |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30002478 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | anthracite |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Wash gloves;Hotel supplies > Terry > Wash mitts |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30002471 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Terry > Wash mitts;Textiles > Terry > Wash gloves |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30002474 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | taupe |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Terry > Wash mitts;Textiles > Terry > Wash gloves |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30002473 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | light-grey |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Wash gloves;Hotel supplies > Terry > Wash mitts |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30002472 |
| Breidd | 30 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | dark olive |
| Stærð | 30x30 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Terry > Wash gloves;Hotel supplies > Terry > Wash mitts |
| Nafn | Face towel Dina |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30251951 |
