Lýsing
Colorful porcelain espresso saucer. Dishwasher safe and microwaveable.
Colorful porcelain espresso saucer. Dishwasher safe and microwaveable.
| Litur | blue |
|---|---|
| Stærð | 12 cm (Ø) |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Saucers |
| Nafn | Espresso saucer Quintana |
| Vörumerki | Cosy & Trendy |
| Vörunúmer | 30115396 |
| Litur | green |
|---|---|
| Stærð | 12 cm (Ø) |
| Flokkar | Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Saucers |
| Nafn | Espresso saucer Quintana |
| Vörumerki | Cosy & Trendy |
| Vörunúmer | 30115336 |
| Litur | amber |
|---|---|
| Stærð | 12 cm (Ø) |
| Flokkar | Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Saucers |
| Nafn | Espresso saucer Quintana |
| Vörumerki | Cosy & Trendy |
| Vörunúmer | 30115348 |
