Lýsing
Colored porcelain espresso saucer in irregular organic shape. Available in different shades. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored porcelain espresso saucer in irregular organic shape. Available in different shades. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 2.1 cm |
|---|---|
| Breidd | 11 cm |
| Lengd | 12.5 cm |
| Litur | white/teal |
| Stærð | 12.5x11x2.1 cm (LxWxH) |
| Style | oval |
| Flokkar | Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Saucers |
| Nafn | Espresso saucer Purior |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30030693 |
| Hæð | 2.1 cm |
|---|---|
| Breidd | 11 cm |
| Lengd | 12.5 cm |
| Litur | white/brown |
| Stærð | 12.5x11x2.1 cm (LxWxH) |
| Style | oval |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Saucers;Tableware > Cups > Espresso cups |
| Nafn | Espresso saucer Purior |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30030692 |
