Lýsing
Colored stoneware espresso saucer. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored stoneware espresso saucer. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
| Litur | turquoise |
|---|---|
| Stærð | 12.4 cm (Ø) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Saucers;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Stoneware cups |
| Nafn | Espresso saucer Palana |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30026365 |
| Litur | grey |
|---|---|
| Stærð | 12.4 cm (Ø) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Saucers;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Stoneware cups |
| Nafn | Espresso saucer Palana |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30026364 |
| Litur | basswood green |
|---|---|
| Stærð | 12.4 cm (Ø) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Saucers;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Stoneware cups |
| Nafn | Espresso saucer Palana |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30026366 |
