Lýsing
Melamine saucer for espresso cup with relief. The saucer is particularly durable thanks to its impact and break resistance. The application range is from -30°C to +70°C. Dishwasher safe. Not suitable for use in the microwave or oven.
6.344 kr.
Melamine saucer for espresso cup with relief. The saucer is particularly durable thanks to its impact and break resistance. The application range is from -30°C to +70°C. Dishwasher safe. Not suitable for use in the microwave or oven.
| Hæð | 1.3 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 11.4x1.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Saucers |
| Nafn | Espresso saucer Kanas with relief |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30240762 |
| Hæð | 1.3 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 11.4x1.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Cups > Saucers;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware |
| Nafn | Espresso saucer Kanas with relief |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30240761 |
