Lýsing
White porcelain espresso saucer. Modern square shape. Dishwasher safe and microwaveable.
White porcelain espresso saucer. Modern square shape. Dishwasher safe and microwaveable.
| Breidd | 11 cm |
|---|---|
| Lengd | 11 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 11x11 cm (LxW) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Saucers |
| Nafn | Espresso saucer Jazz |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30124618 |
