Lýsing
Colored porcelain espresso cup. With color gradient and irregular speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored porcelain espresso cup. With color gradient and irregular speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.8 cm |
|---|---|
| Litur | apricot |
| Stærð | 90 ml, 5.8x4.8 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Porcelain cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware |
| Nafn | Espresso cup Cascais |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30232806 |
| Hæð | 4.8 cm |
|---|---|
| Litur | light-green |
| Stærð | 90 ml, 5.8x4.8 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Porcelain cups;Tableware > Coffee tableware |
| Nafn | Espresso cup Cascais |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30232807 |
