Lýsing
Colored porcelain espresso cup. With irregular edges, slightly wavy surface and matt glaze. Without flag. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored porcelain espresso cup. With irregular edges, slightly wavy surface and matt glaze. Without flag. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.8 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 85 ml, 6.8x4.8 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Porcelain cups |
| Nafn | Espresso cup Arona |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30232211 |
| Hæð | 4.8 cm |
|---|---|
| Litur | anthracite |
| Stærð | 85 ml, 6.8x4.8 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Porcelain cups |
| Nafn | Espresso cup Arona |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30232213 |
