Lýsing
Electric kettle, approx. 2200 W, approx. 1.7 l, 360 ° central cordless system, washable limescale filter, external water level indicator, practical 1-handed operation
Electric kettle, approx. 2200 W, approx. 1.7 l, 360 ° central cordless system, washable limescale filter, external water level indicator, practical 1-handed operation
| Hæð | 21.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 16 cm |
| Litur | stainless steel/black |
| Stærð | 1.7 l, 16x21.5x24 cm (WxHxD) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel room equipment > Electric kettles |
| Nafn | Electric kettle WK 3409 |
| Vörumerki | Severin |
| Vörunúmer | 30133599 |
