Lýsing
Stainless steel egg cup. With storage rim. Stackable and suitable for dishwasher.
3.466 kr. – 5.660 kr.Price range: 3.466 kr. through 5.660 kr.
Stainless steel egg cup. With storage rim. Stackable and suitable for dishwasher.
| Hæð | 1.5 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 12 piece / Pack |
| Litur | silver |
| Stærð | 8.5x1.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Table accessories > Egg cups |
| Nafn | Egg cup stainless steel |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070912 |
| Hæð | 1.5 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 24 piece / Pack |
| Litur | silver |
| Stærð | 8.5x1.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Table accessories > Egg cups |
| Nafn | Egg cup stainless steel |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070913 |
