Lýsing
Classic egg cup made of melamine. Can be used from -30 °C to +70 °C. Shockproof, stackable and dishwasher safe.
Classic egg cup made of melamine. Can be used from -30 °C to +70 °C. Shockproof, stackable and dishwasher safe.
| Hæð | 2.2 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 13x2.2 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Table accessories > Egg cups |
| Nafn | Egg cup Ombrone |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30129541 |
| Hæð | 2.2 cm |
|---|---|
| Litur | black |
| Stærð | 13x2.2 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Table accessories > Egg cups |
| Nafn | Egg cup Ombrone |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30129542 |
