Lýsing
80% cotton, 20% polyester. Weight approx. 120 g/m². Duvet cover with bag closure in attractive colors made of easy-care cotton-polyester blend. Durable, long-lasting. Weave: Percale
6.357 kr. – 15.632 kr.Price range: 6.357 kr. through 15.632 kr.
80% cotton, 20% polyester. Weight approx. 120 g/m². Duvet cover with bag closure in attractive colors made of easy-care cotton-polyester blend. Durable, long-lasting. Weave: Percale
| Breidd | 140 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | smoky blue |
| Stærð | 140x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30039814 |
| Breidd | 155 cm |
|---|---|
| Lengd | 220 cm |
| Litur | smoky blue |
| Stærð | 155x220 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30109422 |
| Breidd | 155 cm |
|---|---|
| Lengd | 220 cm |
| Litur | taupe |
| Stærð | 155x220 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30109426 |
| Breidd | 260 cm |
|---|---|
| Lengd | 240 cm |
| Litur | khaki |
| Stærð | 260x240 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30101901 |
| Breidd | 260 cm |
|---|---|
| Lengd | 240 cm |
| Litur | smoky blue |
| Stærð | 260x240 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30039816 |
| Breidd | 155 cm |
|---|---|
| Lengd | 220 cm |
| Litur | khaki |
| Stærð | 155x220 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30109428 |
| Breidd | 135 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | taupe |
| Stærð | 135x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30109427 |
| Breidd | 155 cm |
|---|---|
| Lengd | 220 cm |
| Litur | terracotta |
| Stærð | 155x220 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30134304 |
| Breidd | 240 cm |
|---|---|
| Lengd | 220 cm |
| Litur | khaki |
| Stærð | 240x220 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30101881 |
| Breidd | 140 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | terracotta |
| Stærð | 140x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30134306 |
| Breidd | 140 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | taupe |
| Stærð | 140x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30039821 |
| Breidd | 135 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | 135x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30109425 |
| Breidd | 155 cm |
|---|---|
| Lengd | 220 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | 155x220 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30109424 |
| Breidd | 140 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | 140x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30039819 |
| Breidd | 260 cm |
|---|---|
| Lengd | 240 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | 260x240 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Siena bag closure |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30039813 |
