Lýsing
100% cotton. Weight approx. 115 g/m². Renforcé bed linen with a modern floral design. Particularly easy-care and hard-wearing. Thread count (TC) -thread density: 144 threads per inch. Weave type: Renforcé
5.032 kr. – 5.827 kr.Price range: 5.032 kr. through 5.827 kr.
100% cotton. Weight approx. 115 g/m². Renforcé bed linen with a modern floral design. Particularly easy-care and hard-wearing. Thread count (TC) -thread density: 144 threads per inch. Weave type: Renforcé
| Breidd | 140 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | multicolored |
| Stærð | 140x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Iseo |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30243941 |
| Breidd | 135 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | multicolored |
| Stærð | 135x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Iseo |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30229326 |
| Breidd | 155 cm |
|---|---|
| Lengd | 220 cm |
| Litur | multicolored |
| Stærð | 155x220 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Iseo |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30229329 |
| Breidd | 160 cm |
|---|---|
| Lengd | 210 cm |
| Litur | multicolored |
| Stærð | 160x210 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Iseo |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30229330 |
