Lýsing
100% cotton. Weight approx. 140 g/m². Attractive duvet cover in woven satin with seersucker finish. With hotel closure. Thread count (TC) thread density: 200 threads per inch. Weave type: Seersucker
6.092 kr. – 9.802 kr.Price range: 6.092 kr. through 9.802 kr.
100% cotton. Weight approx. 140 g/m². Attractive duvet cover in woven satin with seersucker finish. With hotel closure. Thread count (TC) thread density: 200 threads per inch. Weave type: Seersucker
| Breidd | 155 cm |
|---|---|
| Lengd | 220 cm |
| Litur | sage |
| Stærð | 155x220 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30126984 |
| Breidd | 140 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | sage |
| Stærð | 140x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30127183 |
| Breidd | 140 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | taupe |
| Stærð | 140x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30243934 |
| Breidd | 135 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | champagne beige |
| Stærð | 135x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30046288 |
| Breidd | 160 cm |
|---|---|
| Lengd | 210 cm |
| Litur | champagne beige |
| Stærð | 160x210 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30046283 |
| Breidd | 160 cm |
|---|---|
| Lengd | 210 cm |
| Litur | sage |
| Stærð | 160x210 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30127120 |
| Breidd | 160 cm |
|---|---|
| Lengd | 210 cm |
| Litur | taupe |
| Stærð | 160x210 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30046286 |
| Breidd | 160 cm |
|---|---|
| Lengd | 210 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 160x210 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30046292 |
| Breidd | 135 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 135x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30046295 |
| Breidd | 135 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | sage |
| Stærð | 135x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30127202 |
| Breidd | 140 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | champagne beige |
| Stærð | 140x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30046284 |
| Breidd | 155 cm |
|---|---|
| Lengd | 220 cm |
| Litur | taupe |
| Stærð | 155x220 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30046287 |
| Breidd | 140 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 140x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30243935 |
| Breidd | 155 cm |
|---|---|
| Lengd | 220 cm |
| Litur | champagne beige |
| Stærð | 155x220 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers;Textiles > Bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30046291 |
| Breidd | 135 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | taupe |
| Stærð | 135x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Bed linen > Duvet covers;Hotel supplies > Hotel bed linen > Duvet covers |
| Nafn | Duvet cover Antila |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30046296 |
