Lýsing
The TIN drinks tub from APS is made of galvanised metal and has a plastic insert. The galvanised look ensures a stylish design and the large volume allows several bottles to be cooled at the same time.
The TIN drinks tub from APS is made of galvanised metal and has a plastic insert. The galvanised look ensures a stylish design and the large volume allows several bottles to be cooled at the same time.
| Hæð | 22 cm |
|---|---|
| Breidd | 28 cm |
| Lengd | 40 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 11 l, 40x28x22 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Bar > Bottle coolers |
| Nafn | Drinks tub TIN , 11 litres |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30103485 |
