Lýsing
Freely positionable divider made of 18/8 stainless steel. For storing different food in separate compartments. Suitable for dishwasher.
Freely positionable divider made of 18/8 stainless steel. For storing different food in separate compartments. Suitable for dishwasher.
| Hæð | 5.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 2 cm |
| Lengd | 13 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | 13x2x5.2 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Take-Away > Reusable packaging > Reusable boxes |
| Nafn | Divider Haku for 1200 ml |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30128299 |
